لیزر بواسیر

بواسیر یا همروئید یکی از بیماری های ناحیه نشیمنگاهی می باشد که در اثر آن رگ های اطراف مقعد متورم شده و باد می کنند. رگ های خونی که در اطراف مقعد قرار گرفته اند وظیفه خون رسانی را به عهده دارند. می دهد.

"درمان

استفاده از لیزر برای درمان بواسیر در رابطه با افرادی که ترس از تیغ جراحی دارند می تواند گزینه ی بسیار مناسبی باشد. در بین انواع درمان بواسیر استفاده از لیزر بواسیر یکی از درمان هایی است که نیازی به بستری های رایج بعد از عمل جراحی را ندارد و خبری از بیهوشی و عوارض آن وجود ندارد.

 

"<yoastmark

روش های درمان بواسیر با لیزر

برای لیزر درمانی در رابطه با بواسیر دو روش وجود دارد. روش اولی که می توان از آن نام برد لیزر درمانی با لیزر کم توان است.

 

"<yoastmark

 

مزایای  استفاده از لیزر

در بین انواع درمان بواسیر استفاده از روش درمانی با لیزر مزایای بیشتری نسبت به روش های دیگر دارد که باعث شده است بسیاری از بیماران این روش را به روش های دیگر ترجیح دهند. برای بیان مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1_  استفاده از لیزر نیازی به پانسمان وجود ندارد چرا که خونریزی ناحیه مقعدی در این روش دیده نمی شود.

2_ استفاده از لیزر درمانی تا حد زیادی از انتقال عفونت های خطرناک و جدی مانند هپاتیت جلوگیری می کند.

3_ ابرای درمان بواسیر تا حد زیادی بی اختیاری مقعد را کاهش می دهد.

هزینه های درمان بواسیر

درمان بواسیر هم مانند درمان همه ی بیماری های دیگر با توجه به روشی که برای آن در نظر گرفته می شود می تواند هزینه های متفاوتی را داشته باشد.

منبع : fascrs

مشاوره از آنورکتال

آیا شما هم به یکی از بیماری های نشیمنگاهی نظیر بواسیر ، شقاق مقعدی ، فیستول یا کیست مویی شده اید ؟ بدون خجالت و بدون ترس همین حالا با ما تماس بگیرید .

هدف اصلی آنورکتال درمان قطعی بیماری های نشیمنگاهی و رضایت کامل بیمار میباشد. تمامی کادر درمانی و تجهیزات برای رفاه حال شما عزیزان همیشه در بهترین حالت اماده خدمت رسانی هستند.

برای گرفتتن وقت مشاوره یا وقت ویزیت برای درمان بیماری با شمارهای ۰۲۱۸۸۰۶۵۹۴۲ , ۰۲۱۸۸۲۱۶۳۴۰ و یا شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۷۱۳۲ تماس بگیرید . متخصصان ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button