بهترین جراح فیستول در ایران؟

بهترین جراح فیستول

بیماری های نشیمنگاهی همه ساله تعداد کثیری از مردم را به خود مبتلا می کنند که همین موضوع باعث شده, و مراکز درمانی زیادی برای آنها ایجاد شوند.اما دقت داشته باشید که تمام این پزشکان عالی عمل نمی کنند و ممکن است در طول جراحی یک سری مشکلات به وجود بیایند که باهم بررسی خواهیم کرد.به همین دلیل است که ما در این مقاله قصد داریم نگاهی به بهترین جراح فیستول در تهران بیاندازیم و ببینیم که آیا می توان گفت که چه کسی بهترین و بدترین است؟ پس تا آخرین لحظه همراهمان باشید.

خب قبل از اینکه نگاهی به پزشک و اینکه چطور باید متوجه میزان حرفه ای بودن او شویم,بیاندازیم! بهتر است کمی با خود بیماری آشنا شده و ببینیم که اصلا فیستول چرا و چطور به وجود می آید؟ آیا می توان با روش هایی که تهاجمی نیستند از دست بیماری خلاص شویم یا خیر؟ قبل از شروع بهتر است این را بگوییم که بیماری فیستول به هیچ عنوان با روش های خانگی قابل درمان نیست و این کار تنها وقت را تلف می کند و به همین خاطر بهتر است سریعا با یک پزشک مشورت کنید تا با توجه به شرایط شما,یکی از روش های درمان را پیشنهاد دهد.

درمان فیستول

فیستول چیست؟

اگر بخواهیم به شکل ساده فیستول را تعریف کنیم,به نوعی از بیماری های مقعدی گفته می شود که بین دو قسمت یا اندام از بدن,یک ارتباط یا منفذ غیر طبیعی ایجاد می شود.این منفذ می تواند از دو طرف باز یا یک طرفه باشد که گاهی مواقع پیش می اید درونش از چرک پر می شود.اغلب کسانی که فیستول داشته اند,بین روده بزرگ و دیواره مقعد یک منفذ ایجاده شده که به مرور زمان بزرگتر شده و همین موضوع درمان را سخت تر کرده بود.اصلی ترین دلیلی که می تواند باعث بروز فیستول شود,ایجاد عفونت در ابسه مقعدی و خالی کردن آن است.دقت داشته باشید که هیچ راه فراری وجود ندارد و در 80% مواقع بعد از آبسه,می بایست به سراغ درمان فیستول بروید.

بررسی علائم فیستول

علائم فیستول بسیار ساده و در عین حال زیاد هستند و از این رو می توانید سریعا متوجه حضور بیماری در خود شوید.البته گاهی مواقع پیش می آید که افرا دفیستول را با موارد دیگر از جمله بواسیر و شقاق اشتباه می گیرند و همین موضوع باعث می شود که از روش های درمان خانگی برای از بین بردنش استفاده کنند (که باعث وقت تلفی و افزایش شدت بیماری می شوند).به هر حال اصلی ترین علائم فیستول عبارتند از :

  • داشتن درد به نسبت زیاد در هنگام اجابت مزاج.
  • در اکثر مواقع,مقدار زیادی ماده چرک از یک یا چندین منفذ فیستول ترشح می شود که اگر درمان نکنید شدتش افزایش پیدا خواهد کرد.
  • یک یا چندین برجستگی در نواحی مقعدی ایجاد می شود که با هر لمس,فرد احساس درد زیادی خواهد داشت.
  • به وجود آمدن خارش یا حتی سوزش بعد از چند روز در نواحی تحتانی مقعد.

روش های درمان بیماری فیستول؟

مشاوره رایگان
مشاوره رایگان

بسیاری از افراد تصور می کنند که می توان با روش های خانگی یا مصرف دارو,این بیماری را از بین بردن و از این رو بسیاری از افراد سودجو اقدام به فروش محصولات غیر استاندارد می کنند که متاسفانه هیچ تاثیری مثبتی بر روند بیماری نخواهند داشت.اگر کمی دقت کنید,متوجه خواهید شد که نمی توان یک منفذ را با دارو یا مواد خوراکی بست و پاکسازی کرد! اما اگر بخواهیم بهترین روش را به شما عزیزان پیشنهاد کنیم,باید بگوییم که حتما به سراغ لیزر بروید.در این روش بیمار به هیچ عنوان درد و خونریزی نخواهد داشت و از آن طرف هم از داروی بیهوشی استفاده نخواهد شد.همین موضوع باعث شده است که تمام افراد بتوانند لیزر کنند و هیچ مشکلی هم برایشان به وجود نیاید (در لیزر از بی حسی موضعی استفاده خواهد شد).

مزیت های لیزر درمانی

  1. کل این کار حدود 20 الی 30 دقیقه زمان خواهد برد که نسبت به روش جراحی سنتی بسیار کمتر است.
  2. قبل از شروع کار,مقداری بی حسی موضعی زده می شود و بعد از آن بیماری هیچ دردی نخواهد داشت.
  3. به دلیل اینکه تا حد امکان از دست و ابزارهای مختلف استفاده نمی شود,احتمال اینکه بیمار دچار عفونت شود به 0 رسیده است.
  4. بعد از پایان جراحی,فرد می تواند کارهای روزمره خود را انجام دهد و از این رو دوره نقاهت طولانی ندارد (بعد از یک روز).
  5. هزینه تمام شده لیزر نسبت به مزیت هایی که دارد پایین می باشد.

معرفی بهترین جراح فیستول

این کار بسیار سخت بوده و هیچکس نمی تواند بگوید که بهترین جراح فیستول ایران است و از این رو ما هم تصمیم گرفته ایم که همچین حرفی در رابطه با پزشکان خود نزنیم.اما باید بدانید که تا به امروز هیچ بیمار ناراضی از درب بیرون نرفته است و اگر هم مشکلی پیش امده,تمام پیگیری شده تا به طور کامل برطرف شود.ما برای شما عزیزان هم یک سری تخفیفات ویژه در نظر گرفته ایم و می توانید همین حالا از مشاوره رایگان خودتان استفاده و در صورت نیاز به مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید