درمان بواسیر با لیزر

درمان بواسیر با لیزر

بواسیر یا همان هموروئید یکی از بیماری های بسیار شایع آنورکتال می باشد که درمان های زیادی برای آن ارائه می شوند که تنها تعداد اندکی از آنها کارساز بوده و بقیه موارد تنها برای از بین بردن مقطعی یا کسب درامد ایجاد شده اند که اصلا پیشنهاد نمی شود سمت آنها بروید.منظور ما پکیج های گیاهی می باشد که با قیمت های 200 الی 300 هزار تومان فروخته شده و بعد از آن متوجه خواهید شد که هیچ تاثیری در روند بیماری نداشته و تنها وقتتان را تلف کرده اند! به هر حال ما می خواهیم در اینجا روش درمان بواسیر با لیزر را بررسی کنیم و ببینیم که چرا این روش,بهترین کاری است که می توانید انجام دهید؟ پس همراهمان باشید.

اگر برای مدتی,فشار زیادی به رگ های اطراف ناحیه مقعدی شما وارد شود,این رگ ها متورم شده و به مرور زمان شدت آن بیشتر شده و تا جایی می رسد که باعث ایجاد یک نوع افتادگی خواهد شد که در بواسیر داخلی دیده می شود.البته اصلا جای نگرانی نیست و شما هر وقت که بخواهید,می توانید با کمک لیزر آن را به طور کامل از بین ببرید.متاسفانه برخی مواقع دیده می شود که افراد این بیماری را جدی نمی گیرند یا از بیان آن خجالت می کشند که اصلا درست نیست و همین باعث شده است که درصد زیادی از مراجعه کنندگان ما در شرایط ابتدایی بیماری نباشند و درد و خونریزی به نسبت زیادی دارند!

معرفی بیماری بواسیر و انواع آن

برخی از افراد نگران این هستند که بواسیر باعث بروز مشکلات جدی و غیر قابل حل خواهد شد که ما می گوییم به هیچ عنوان اینطور نیست! البته این بدان معنا نیست که شما کاری انجام ندهید و منتظر بمانید که بیماری خود به خود از بین برود,چرا که تنها درصد کمی از افراد بدون رعایت کردن یا روش های تهاجمی به طور کامل از دست بیماری خلاص می شوند و بیماری باید بسیار ضعیف باشد که چنین اتفاقی برایتان بیوفتد.به هر حال اگر بخواهید به سراغ روش های درمان بواسیر بروید,در ابتدا باید متوجه شوید که بیماری داخلی است یا خارجی!

بواسیر داخلی

این نوع هموروئید که در داخل مقعد تشکیل شده و به مرور زمان مقدار خونریزی اش افزایش پیدا می کند و ممکن است باعث بروز کم خونزی مزمن در کودکان و خانم ها شود.البته یک نکته مثبت در این رابطه این است که در 90% مواقع با درد همراه نبوده و فرد می تواند کارهای روزمره خودش را انجام دهد و مشکلی ایجاد نمی شود.اگر هم متوجه شدید که درد دارید,ممکن است عفونت کرده باشد یا اینکه بیماری دیگری همزمان در بدنتان باشد که پزشک متخصص باید شما را معاینه کند!نکته دیگر این است که گاهی مواقع این امکان وجود دارد که فرد بواسیر داخلی را با سایر بیماری ها اشتباه بگیرد یا به طور کلی متوجه اش نشود,چرا که در داخل قرار دارد و تنها خونریزی است که ما را از وجود بیماری در بدن آگاه می کند.پزشکان برای شروع لیزر در ابتدا شدت بیماری را تعیین می کنند که بر این اساس به 4 گروه مختلف تقسیم می شود :

  1. هموروئید داخلی با شدت بسیار اندک که در روزهای ابتدایی خود قرار داشته و تنها خونریزی اندک بر روی مدفوع و در هنگام ایجاد فشار دیده خواهد شد.شما می توانید از روش های درمان خانگی برای جلوگیری از افزایش شدت بیماری و درمان در این حالت استفاده کنید و فقط کافیست با یک پزشک مشورت داشته باشید.
  2. در مرحله بعدی علاوه بر خونریزی و رگ های متورم,بافت دچار افتادگی خواهد شد که در هنگام نشستن یا انجام فعالیت های سنگین بیرون می زند و خودش هم بعد از چند دقیقه به داخل باز خواهد گشت.در نظر داشته باشید که مواد خوراکی در این مرحله می توانند کمک زیادی به شما کنند و نباید از آنها چشم پوشی کنید!
  3. حالت سوم زمانی رخ خواهد داد که شدت خونریزی تا حد زیادی افزایش پیدا کرده و از آن طرف هم بافت دارای افتادگی دیگر خودش به داخل نرفته و می بایست این کار را با دست انجام دهید.البته اصلا جای نگرانی نیست و ممکن است در اثر فشار کمی خونریزی تشدید پیدا کند.درمان بواسیر با لیزر در این مرحله اجباری بوده و راه دیگری نخواهید داشت.
  4. در آخرین شدت بیماری,تمام موارد گفته شده حالت بدتری پیدا می کنند و فرد کاری به جز درمان از روش های تهاجمی و نیمه تهاجمی در پیش نخواهد داشت.پیشنهاد ما این است که اصلا نگذارید وضعیت شما به این مرحله برسد! چرا که ممکن است دچار عفونت شده و وضعیت سخت شود.

درمان بواسیر با لیزر

بواسیر خارجی

برای درمان بواسیر خارجی شما راه ساده تری در پیش دارید,چرا که دسترسی به محل آن راحت تر بوده و تشخیصش هم ساده است.هموروئید خارجی برعکس نوع داخلی به هیچ عنوان خونریزی نداشته که به جای آن باید درد را تحمل کنید که در هنگام اجابت مزاج یا انجام فعالیت های سنگین افزایش پیدا می کند.البته شما می توانید قبل و بعد از انجام لیزر,یک سری کارهایی را انجام دهید یا مواد غذایی بخورید که بیماری را کنترل کنند.در نظر داشته باشید که هیچ تفاوتی بین درمان بواسیر خارجی و داخلی با یکدیگر وجود ندارد!

درمان بواسیر با لیزر

تقریبا 90% بیماران درمان بواسیر با لیزر را انتخاب می کنند که نسبت به سایر روش ها از جمله جراحی سنتی و روش های خانگی بهتر به نظر می رسد.مزیت اصلی لیزر این است که دوره نقاهت آن به قدری کم می باشد که تقریبا به حساب نیامده و از طرفی دیگر بیمار به هیچ عنوان درد و خونریزی نخواهد داشت این گزینه یک انتخاب عالی برای افراد شاغل و هر کسی دیگری به حساب می آید! چرا که در جراحی سنتی دوره نقاهت معمولا بین 1 هفته تا 1 ماه بوده که واقعا وقت تلفی به حساب می آید و از این رو کمتر کسی به سراغش می رود.پیشنهاد ما این است ک هقبل از شروع درمان حتما با یک پزشک متخصص مشاوره داشته باشید (در آنورکتال رایگان است) تا با توجه به شرایطی که دارید,به شما پیشنهاد دهد.

به طور کلی اگر بخواهیم لیزر را با جراحی سنتی مقایسه کنیم,باید بگوییم :

  • در لیزر درمانی کل طول عمل حدود 20 الی 30 دقیقه می باشد که در جراحی سنتی این مقدار تا 2 ساعت هم خواهد کشید.
  • احتمال اشتباه پزشک در لیزر به صفر رسیده و از این رو دیگر شاهد آسیب های بافتی و در نتیجه بی اختیاری مدفوع نیستیم.
  • احتمال انتقال عفونت در لیزر به صفر رسیده است!
  • دوره نقاهت بعد از لیزر بین 1 الی 2 روز است که جراحی سنتی تا یک ماه هم می رسد.
  • محل زخم ایجاد شده به وسیله لیزر بسیار کوچک بوده و تعویض پانسمان آن کار بسیار ساده ای است.

سخن آخر

شما می توانید برای درمان بواسیر با لیزر همین حالا اقدام کنید و از تخفیف ویژه بهرمند شوید که برای کاربران سایت در نظر گرفته است.در نظر داشته باشید که هزینه این کار از 2 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط بیماری متفاوت خواهد بود.برای شروع کافیست با شماره 02188779148 تماس بگیرید که هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید